Ако не можете да најдете решение за вашите проблеми во нашата База на знаења, можете да поднесете тикет со избирање на соодветниот сектор подолу.


 بخش مالی

جهت ثبت درخواست های مربوط به بخش مالی و تمدید سرویس ها

 پشتیبانی فنی

در صورتی که مشکلاتی از لحاظ فنی برای شما به وجود آمده با این بخش ارتباط حاصل فرمایید.

 فروش و سوالات قبل از خرید

لطفا در صورتی که هنوز خرید خود را ثبت نکرده اید و سوالی دارید با ما از طریق این بخش در تماس باشید

  بخش طراحی وب

ارسال درخواست جهت سوال های مختلف در زمینه طراحی وب

 پشتیبانی قالب های وردپرس سیتی

هرگونه سوال در مورد پشتیبانی قالب های وردپرس

Powered by WHMCompleteSolution